O firmie

Firma LUKS-MED z siedzibą w Zgorzelcu, woj. dolnośląskie została założona w 2014r. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży i sprowadzaniu sprzętu na zamówienie zgodnie z oczekiwaniami klienta. W związku z rosnącą liczbą naszych Klientów oraz ich oczekiwań firma LUKS-MED wciąż rozszerza swoją ofertę, chcąc wyjść do Klienta.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim profesjonalne lampy operacyjne, zabiegowe oraz sterylizatory. Oferujemy także wyspecjalizowane narzędzia chirurgiczne, stoły operacyjne,a także inne sprzęty specjalnie sprowadzane na potrzeby i według wymagań Klienta.

Początkowo posiadaliśmy w naszej ofercie lampy operacyjne i zabiegowe z krajów zachodniej Europy ,a w ostatnich latach rozszerzyliśmy nasz asortyment ukierunkowany na medycynę ogólną i nadal go rozszerzamy na potrzeby naszych Klientów .

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz staranności z jaką podchodzimy do powierzanych Nam zadań, wysoka jakość Naszych usług idzie w parze z zadowoleniem naszych Klientów.

Co wyróżnia firmę LUKS-MED wśród innych firm? To jakość za rozsądne pieniądze, jak również profesjonalne i pełne zaangażowania, indywidualne podejście do każdego Klienta.

Szybko docenili to nasi Klienci, dzięki którym umocniliśmy swoją pozycję w kraju i za granicą. Obecnie LUKS-MED dostarcza swoje produkty do kilku państw w Europie

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Łukasz Zaręba
Właściciel firmy